Б 56587
   67.3
   К 65


   
    Конституционное право государств Европы [Текст] : учеб. пособие для юрид. вузов / авт. коллектив : Л. Л. Алексеев [и др.] ; отв. ред. Д. А. Ковачев. - Москва : Волтерс Клувер, 2005. - 309,[1] с. - Библиогр. в подстроч. примеч. - ISBN 5-466-00070-1 : (в пер. ) : 49 грн. 14 к.
ББК 67.300я73
Рубрики: Конституційне право
   Державний устрій

   Судова влада

   Соціокультурна інфраструктура

   Охорона навколишнього середовища--правове регулювання

   Європа

Держатели документа:
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека
Экземпляры всего: 1
ЗРФ (1)
Свободны: ЗРФ (1)

Б 85006
   65.497
   М 55


   
    Механизмы управления организациями социально-культурной сферы в трансформируемой экономике России [Текст] : монография / авт. кол.: М.С. Мотышина и др. ; под ред. М. С. Мотышиной. - СПб. : СПбГУП, 2010. - 218 с. - (Новое в гуманитарных науках; вып.48). - Библиогр.: с. 212-218. - ISBN 978-5-7621-0545-3 : 184 грн 67 к.
ББК 65.497.0я9
Рубрики: соціокультурна інфраструктура
   невиробнича сфера


Держатели документа:
Миколаївська Обласна Універсальна Наукова бібліотека ім. О. Гмирьова ВПНД
Свободных экз. нет

Б 100552.
   069
   С 69


   
    Соціологія музею [Текст] : презентація на тлі простору і часу / О. Агеєва, О. Ануфрієв, Н. Бабенко. - Київ : НАКККіМ, 2016. - 168 с. - ISBN 978-966-452-188-5 : 171 грн., 185 грн. грн.
УДК
Рубрики: Музеєзнавство
   Соціологія музею

   Соціокультурна інфраструктура

Аннотация: Монографія у своїй назві відбиває дві концепції вирішення наукової проблеми використання соціології у музейній галузі. Українська наукова школа музеології розглядає це питання з класичних наукових підходів як «соціологію музею», тобто соціологію певної галузі. Західна школа музеології надає перевагу практичному погляду, що сутнісно відображено у вислові Фрідріха Вайдахера «презентація на тлі простору і часу», і це теж соціологія певної галузі у її практичному вирішенні, соціологія – як процес. Обидва напрями мають спільну наукову основу та методологію. У монографії на основі вагомих результатів наукових досліджень вчених, знаних у соціології та музеєзнавстві, зроблено спробу об’єднати множинність розрізнених знань про музеї, напрацьованих у сучасній гуманітарній науці, у єдину систему, виокремити новий напрям наукового знання, а також визначити соціальну місію та перспективи розвитку музеїв. Власне, це є презентація соціології на тлі музейного простору та історичного часу, або презентація нового наукового напряму – соціології музеїв. Наукова новизна монографії полягає також у розробці соціологічної концепції музейної справи, основою якої є соціальний діалог. Автори переконливо доводять, що поле діяльності соціології у царині музейної справи не обмежується лише дослідженням проблематики музеїв, а є ширшим та охоплює поняття музейної справи як суспільного явища і виявляє вплив інших суспільних процесів на галузь. Соціологія музею це не тільки діяльність виключно музеїв як закладів. До поняття соціології музею належить також діяльність, пов’язана із функцією управління музейною галуззю, виробленням наукових рекомендацій її розвитку та функціонування, визначення місця і ролі музеїв у суспільстві та ставлення суспільства до проблеми збереження культурно-історичного надбання, його потреб і вимог до діяльності музеїв. Особливість цієї наукової праці полягає в об’єктивній оцінці соціальних явищ і процесів, що відбуваються в музейній галузі; у введенні до наукового обігу нової інформації щодо музейних практик. У роботі узагальнена значна кількість емпіричних соціологічних досліджень, присвячених музейним проблемам, що сприяє накопиченню знань стосовно функціонування та розвитку музейної справи. Доведено важливу роль соціологічних знань в галузі музейної справи, їх позитивний вплив на розробку та здійснення соціальних проектів у цій сфері суспільного життя. Запропонована монографія має завданням стати практичним посібником у цій роботі.

Держатели документа:
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова

Доп.точки доступа:
Агеєва, О.; Ануфрієв, О.; Бабенко, Н.
Экземпляры всего: 1
ДКМ (1), ЗРФ
Свободны: ДКМ (1)

Б 105886
   316
   Н 15


   
    Навчання, яке веде до розвитку громад [Текст] : досвід двох освітніх проектів Ін-ту соціокультур. менеджменту / над. вид. працювали : Олена Юріївна Кваша, Анастасія Валентинівна Шевченко ; Ін-т соціокультур. менеджменту. - Кропивницький : Вид. Лисенко В. Ф., 2019. - 123 с. - ISBN 978-617-7197-88-0 : 52 грн.
УДК
Рубрики: Соціокультурна інфраструктура
   Соціокультурні технології

   Громади

   Комунікаційний менеджмент

   Україна
Аннотация: У виданні представлені позитивні приклади соціокультурної діяльності громадських активістів (соціальних аніматорів) на локальному рівні із використанням технологій, інструментів та інших методичних матеріалів, отриманих в рамках проектів Інституту соціокультурного менеджменту «Участь через залучення» та «Школа громадської участі-4». Кожна історія описує шляхи активізації громадян, вирішення проблем територіальних громад та створення Центрів місцевої активності на базі закладів культури. Матеріали видання стануть у нагоді громадським активістам, працівникам закладів культури, а також усім небайдужим до розвитку громад.

Держатели документа:
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Доп.точки доступа:
Кваша, Олена Юріївна; Шевченко, Анастасія Валентинівна; Ін-т соціокультур. менеджменту
Экземпляры всего: 1
ОК/ДГН (1)
Свободны: ОК/ДГН (1)

Б 50142.
   316
   С 69


   
    Соціологія культури [Текст] : навч. посіб. для вищ. закл. / О. М. Семашко [та ін.]. - Вид. 2-ге, стер. - Львів : Новий Світ - 2000, 2020. - 352 с. - (Вища освіта в Україні). - Бібліогр.: с. 344-349. - ISBN 966-7827-25-3 (в опр.) : 250 грн.
УДК
Рубрики: Культура
   Сфери суспільного життя

   Соціокультурна інфраструктура

   Навчальні видання для вищої школи

Аннотация: На засадах культурології і соціології культури вперше систематизовано для навчальних цілей зміст соціокультурної сфери та її основних галузей (науки, освіти, етнокультурології, вільного часу і дозвілля, книги і читання, музики, театру, художньої літератури та ін.). Розраховано на студентів та викладачів художніх, культурно-мистецьких, педагогічних вищих навчальних закладів, соціальних факультетів та відділень університетів і академій.

Держатели документа:
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

Доп.точки доступа:
Семашко, О. М.
Экземпляры всего: 1
ДКМ (1)
Свободны: ДКМ (1)